Aditi

 O zdravý životný štýl, vplyv výživy na telesnú a psychickú pohodu, regeneráciu fyzického a mentálneho tela som sa ako profesionálna športovkyňa zaujímala už v detstve v rámci kondičnej tenisovej prípravy, neskôr z vlastnej potreby pochopiť fungovanie ľudskej psychiky a udržať si pevné zdravie.
Univerzitným štúdiom psychológie doma na Slovensku a v zahraničí (Maďarsko, Švajčiarsko) som nadobudla komplexný pohľad na človeka a jeho vnútorný svet. Od mojej prvej návštevy Indie v roku 2012 praktizujem tradičnú himalájsku jógu, prispôsobenú dnešnému modernému človeku.
 Lektorkou hatha a vinyasa flow jógy som od roku 2014. Spolu s cvičením asán sa venujem
duchovnému aspektu jógy (raja yoga). Zaoberám sa tiež ajurvédou a alternatívnym výživovým smerom (vegetariánske, vegánske, paleo, makrobiotika a pod.), ktoré zohľadňujem pri výbere jedálnička pre svojich klientov.
 Poradenské konzultácie poskytujem s ohľadom na zdravotný stav, aktuálne potreby a individuálnu cestu každého klienta. Hodiny jógy vediem tematicky intuitívnym spôsobom, zameriavam sa na telesné cvičenie (asana), prácu s dychom (pranayama), relaxáciu a meditáciu (dhyana).


Odborné vzdelanie

Mgr. - Psychológia, FF UPJŠ v Košiciach, 2017 - 2019
Bc. - Psychológia, FF UPJŠ v Košiciach, 2009 - 2012

Kurzy, kvalifikácie

Certifikovaná učiteľka jógy, RYS 200 YA, Rishikesh, India, 2014
Certifikovaná výživová poradkyňa, Dexter Academy, Praha, CZ, 2014

Jóga s Aditi


Hatha jóga 
Vinyasa flow jóga 
Restoratívna yin jóga
Fitness power jóga